T gjitha t radiove Shqipris n dispozicion n kt aplikim. Lista sht shteruese. Punon n iPad Punon n sfond, ju mund t bni dika tjetr dhe gjithmon dgjoni muzikn tuaj t preferuar Kontrolloni radion me butonat n kufje tuaj ose muzik QuickMenu n iPhone tuaj, scrolling ekranin Kjo sht nj app falas Nse keni sugjerime apo radio q doni t shtoni, na pyesin me email.

#

Similar Apps

1
My ikub
2
Buletin
3
Shpi.al
4
Vodafone Books
5
Radio Shqiptare (AL): News, Music, Futbolli
6
Njoftime IO
7
NLB mKlik Kosova
8
My Telekom
9
Telegrafi
10
DASMAplan

Radio Albania - Radio Albanian Online FREE (AL) alternatives

Radios UK FM (British Radio) - Absolute Heart Live

This app provides you with a free, simple and friendly app for all your iOS devices. With the app, you can listen to live streaming of news, music, sports, talks, shows and other programs. * Compatible with iOS 10.Channels- BBC 1- BBC 2- BBC 3- BBC 4- BBC 1Xtra- BBC 4 Extra- BBC 5 Live- BBC5 Sports- BBC 6 Music- BBC World- Absolute Radio- Absolute Rock- Absolute 60s- Absolute 70s- Absolute 80s- Absolute 90s- Heart- Capital FM- Gold- talkSPORT- LBC 97.3- Smooth Radio- Jazz FM- Planet Rock- KISS- Magic 105.4- Kerrang - BBC Scotland- The Hits- Heat- Clyde 1- Capital Xtra- Radio X 104.9- BBC Asian- Classic FM- BBC Wales- Hallam FM- Metro Radio- Radio City 96.7- Sunrise Radio- Wave 105- Cool FM- Key 103- BBC Ulster- Tay FM- Forth One- Signal 1- Downtown- Rock FM- 106 Jack FM- Viking FM- Clyde 3- Clyde 2- U105- TFM- Radio X 97.7- Pirate FM- Absolute 00s- KMFM- KISS Fresh- KISSTORY- BBC 4 LW- Heart Berkshire- BBC Berkshire- BBC Bristol- BBC Cornwall- BBC Devon- BBC Essex- BBC Kent- BBC Leeds- BBC London- BBC Manchester- BBC Merseyside- BBC Newcastle- BBC Nottingham- BBC Oxford- BBC WM 95.6- BBC York- BBC Cambridgeshire- BBC Cumbria- BBC Derby- BBC Lancashire- BBC Leicester- BBC Lincolnshire- BBC Norfolk- BBC Sheffield- BBC Solent- BBC Northampton- BBC Surrey- BBC Sussex

 • rating 4.73332

UK Radios (Radio British FM) - Capital Smooth KISS

You can listen all kinds of UK Radios in the app. The apps advantages:1. - BBC 1- BBC 2- BBC 3- BBC 4- BBC 1Xtra- BBC 4 Extra- BBC 5 Live- BBC5 Sports- BBC 6 Music- BBC World- Absolute Radio- Absolute Rock- Absolute 60s- Absolute 70s- Absolute 80s- Absolute 90s- Heart- Capital FM- Gold- talkSPORT- LBC 97.3- Smooth Radio- Jazz FM- Planet Rock- KISS- Magic 105.4- Kerrang - BBC Scotland- The Hits- Heat- Clyde 1- Capital Xtra- Radio X 104.9- BBC Asian- Classic FM- BBC Wales- Hallam FM- Metro Radio- Radio City 96.7- Sunrise Radio- Wave 105- Cool FM- Key 103- BBC Ulster- Tay FM- Forth One- Signal 1- Downtown- Rock FM- 106 Jack FM- Viking FM- Clyde 3- Clyde 2- U105- TFM- Radio X 97.7- Pirate FM- Absolute 00s- KMFM- KISS Fresh- KISSTORY- BBC 4 LW- Heart Berkshire- BBC Berkshire- BBC Bristol- BBC Cornwall- BBC Devon- BBC Essex- BBC Kent- BBC Leeds- BBC London- BBC Manchester- BBC Merseyside- BBC Newcastle- BBC Nottingham- BBC Oxford- BBC WM 95.6- BBC York- BBC Cambridgeshire- BBC Cumbria- BBC Derby- BBC Lancashire- BBC Leicester- BBC Lincolnshire- BBC Norfolk- BBC Sheffield- BBC Solent- BBC Northampton- BBC Surrey- BBC SussexChoose me

 • rating 4.85714
 • size 8.0 MB

radio.net

radio.net - The radio player on your iPhone, iPod touch and iPad. The entire world of radio in one app Listen to more than 30.000 local and international radio stations, internet radios and podcasts for free, whenever and wherever you want. Please notice that developers are not able to comment on Apple App Store reviews.

 • size 41.0 MB

More Information About alternatives

My ikub

My ikub sht nj aplikacion i thjesht q sjell gjith informacionin e portalit ikub.al n telefonin tuaj. Me an t tij ju keni mundsi t informoheni mbi lajmet m t fundit nga vendi dhe bota, showbizi dhe cdo fush tjetr e jets. Mund t krkoni pr biznese t ndryshme, oferta pune, shrbime apo shitje-blerje: prona, elektronike, objekte.

 • size 21.7 MB
 • version 4.2.0

Buletin

BULETIN sht gazeta juaj personale, ajo ndodhet n tavolinn tuaj t puns, n xhep apo n dorn tuaj. Plot me ngjarje, foto dhe video t do lloji, sht vendi ideal pr tju mbajtur t informuar me gjith ngjarjet nga vendi dhe gjith bota. BULETIN mund t zbritet TANI dhe FALASPr kshilla apo informacione ndihmse, vizitoni faqen ton t internetit bulletin.al , gjithashtu na ndiqni nprmjet @BuletinApp n Twitter, ose n Facebook n https://www.facebook.com/getbuletinNqoftse keni probleme teknike ose pyetje, ju lutemi na kontaktoni n [email protected]

 • rating 4.28571
 • size 49.9 MB
 • version 1.0

Shpi.al

Shpi.al sht aplikacioni i par n Shqipri i dedikuar krkimit t pronave, shtpi pr shitje apo shtpi me qera, apartament apo shtpi private, dyqan apo banes, shtpi t re apo truall, shtpi pushimi n mal apo n det, produkte apo shrbime pr shtpin tuaj. T gjitha i gjeni n shpi.alKrkoje pronn/shrbimin/produkte pr shtpi/shtpi pushimi tnde si t preferoni:-N varsi t vendit ku ju ndodheni -N baz t llojit, tipit dhe buxhetit tuajNj listn e gjat pronash-Rezultatet e krkimit n lista ose n hart-Foto t pronave sa gjith ekrani-Ndaji me miqt tuaj njoftimet tuaja t preferuara-Kontaktoni n mnyr direkte agjensin ose individin-Krijo listen e pronave te preferuaraNese keni nje prone per te shitur apo per ta dhen me qera? Falas

 • size 37.6 MB
 • version 2.0.1

Vodafone Books

Tani, me Vodafone ju mund t lexoni libra me nj klik t vetm nga Smartphoni juaj, kudo q ndodheni. Prmes aplikacionit m t ri VodafoneBooks, ju mund t przgjidhni librat tuaj t preferuar nga letrsia e huaj dhe shqipe dhe ti lexoni ato online n do koh dhe kudo ndodheni nprmjet celularit apo tabletit tuaj. Ju lutem sigurohuni pr tarifat e zbatuara prpara prdorimit te Aplikacionit.

 • size 8.7 MB
 • version 1.2

Radio Shqiptare (AL): News, Music, Futbolli

T gjitha radiot shqiptare n dispozicion nga nj aplikim t vetm. Dgjoni t gjitha t preferuar t muziks dhe lajmeve jetojn tuaj. Albania.

 • size 5.3 MB
 • version 1.1

Njoftime IO

Njoftime (IO) sht nj aplikacion i cili mund tju vij n ndihm pr t publikuar njoftime te ndryshme ose per t gjetur mallra apo shrbime t cilat ofrohen nga kompani apo individ t shprndar n Shqiperi, Kosove, Mal i Zi, Maqedoni, Greqi dhe Itali. Qllimi i ktij projekti sht i thjesht dhe i qart, mundsia pr t patur gjith informacionin q keni nevoj n xhepin tuaj. Mundsi pr t br share njoftimet n rrjete sociale

 • size 12.7 MB
 • version 3.0

NLB mKlik Kosova

NLB Banka Prishtin mKlikShrbimi bankar mKlik ju lejon qasje t leht dhe t sigurt n llogarin tuaj pr t shikuar bilancin, shfletuar transakcionet n llogari apo kredit kartel, transferin e fondeve ndrmjet llogarive tuaja dhe palve t treta, pagesn e borxheve t kredit kartels nga telefoni i juaj mobil. N pak fjal, kjo sht struktura juaj e plot bankare n maje t gishtave tuaj. Me Mobile Banking ju keni qasje n t gjitha tiparet e shrbimit E-Banking q ju i keni dhe ekstra siguri n rrjet me Token Mobil t Sigurimit.

 • size 3.0 MB
 • version 1.1.1

My Telekom

Tani me My Telekom, ju keni mundsi t kontrolloni llogarin tuaj kudo ku ndodheni, n do koh. Me aplikacionin My Telekom, ju mund t:- kontrolloni balancn tuaj,- njsit e mbetura t pakets/paketave tuaja,- shikoni dhe paguani faturn/faturat tuaja apo nje fatur tjetr- rimbushni do numr Telekom- aktivizoni paketa apo shrbime t ndryshmedhe shum funksionalitete t tjera. Now with My Telekom, you have the possibility to manage your account anywhere, anytime With My Telekom application, you may:- Control your balance- Control remaining units of you package/s- Check and pay your bill/s or any other Telekom bill- Recharge any Telekom number- Activate packages and/or servicesand many other functionalities.

 • size 20.1 MB
 • version 1.1

Telegrafi

Portali m i vizituar shqiptar Telegrafi.com i cilsuar si portali m i besueshm n vend, me teknologjin m moderne dhe me prkushtim e shpejtsi ju ofron mundsin e informimit dhe eksperiencn m t mir t mundshme prmes aplikacionit i cili sht dizajnuar bukur, sht i thjesht pr tu prdorur dhe qe i prshtatet krkesave t lexuesve tan. Aplikacioni ka dizajn atraktiv dhe sht i prshtatshm n t gjitha pajisjet mobile. Nse keni ndonj problem me aplikacionin ose dshironi t sugjeroni ide t reja, ju lutemi na drgoni me email n [email protected]

 • size 23.6 MB
 • version 2.0.3

DASMAplan

DASMAplan sht nj aplikacion i cili mund t shkarkohet falas nga Appstore dhe mund t prdoret nga pajisjet t cilat funksionojn me sistemin ios. Ky aplikacion mundson q ju t organizoni dasmn tuaj nprmjet bizneseve tuaja t preferuara. Me DASMAplan: planifiko, shijo, kujto

 • size 18.4 MB
 • version 2