Njoftime IO!

Njoftime (IO) sht nj aplikacion i cili mund tju vij n ndihm pr t publikuar njoftime te ndryshme ose per t gjetur mallra apo shrbime t cilat ofrohen nga kompani apo individ t shprndar n Shqiperi, Kosove, Mal i Zi, Maqedoni, Greqi dhe Itali. Qllimi i ktij projekti sht i thjesht dhe i qart, mundsia pr t patur gjith informacionin q keni nevoj n xhepin tuaj. Mundsi pr t br share njoftimet n rrjete sociale