NLB Banka Prishtin mKlikShrbimi bankar mKlik ju lejon qasje t leht dhe t sigurt n llogarin tuaj pr t shikuar bilancin, shfletuar transakcionet n llogari apo kredit kartel, transferin e fondeve ndrmjet llogarive tuaja dhe palve t treta, pagesn e borxheve t kredit kartels nga telefoni i juaj mobil. N pak fjal, kjo sht struktura juaj e plot bankare n maje t gishtave tuaj. Me Mobile Banking ju keni qasje n t gjitha tiparet e shrbimit E-Banking q ju i keni dhe ekstra siguri n rrjet me Token Mobil t Sigurimit.

#

Similar Apps

1
Buletin
2
Riinvest Institute
3
Radio Albania - Radio Albanian Online FREE (AL)
4
Kolibri - Lajme shkurt
5
Alpha Bank (AL)
6
Vodafone Books
7
Shpi.al
8
My ikub
9
Telekom Extra
10
winbank Mobile Albania

NLB mKlik Kosova alternatives

ShapeShift - Crypto Converter

Just did ~150 LTC to BTC in a sec with no account. - Rodolfo Novak, CEO CoinKiteLike a cryptocurrency vending machine - CoinDeskThat was the most painless crypto conversion I have ever done. Give it a try, its the fastest and easiest way to convert altcoins.-The ShapeShift Team

 • rating 3.23529
 • size 4.9 MB

TebMobile

Banking services for anytime and everywhere TebMobile is an electronic service, through which, clients have access to their accounts and other bank products, at any time and everywhere. TebMobile is user friendly, secure and an effective service which is offered to all clients. Also, TebMobile combines this technology with Touch ID to provide seamless user experience with finger print.

 • rating 4.5625
 • size 47.9 MB

BKT Smart

BKT Smart provides fast and secure banking services for retail customers anywhere, anytime on your Smartphone, needless to go to BKT branches and have a computer. BKT Smart access is possible through an internet connection, offered by any mobile operator or Wi-Fi. You can open a new deposit or can liquidate an existing one.

 • size 44.0 MB

Raiffeisen Bank Kosovo

Bank with your mobile phone M-banking is the Mobile Banking application for Raiffeisen Bank Kosovo customers, giving you access to a number of services and transactions. With Raiffeisen M-Banking you can access your accounts anytime, anywhere and safely by using the same user name and password as in E-Banking Web. M-Banking allows you to: manage your accounts check account balances and transactions execute national transfers to accounts registered as a beneficiary execute Giro Payments find RBKO branches and ATMs get information about your card and loan details share and rate the app in social networksSecurity We use the latest technology to protect your personal information Log on with user name and password Advanced encryption technologyRBKO does not charge any fees to download the M-Banking application.

 • size 30.0 MB

mBanka

, Web . , , , , , , , . 02 3296-800 (08:00 - 19:00 - , 08:00 - 15:00 )E-mail: [email protected]

 • size 14.3 MB

More Information About alternatives

Buletin

BULETIN sht gazeta juaj personale, ajo ndodhet n tavolinn tuaj t puns, n xhep apo n dorn tuaj. Plot me ngjarje, foto dhe video t do lloji, sht vendi ideal pr tju mbajtur t informuar me gjith ngjarjet nga vendi dhe gjith bota. BULETIN mund t zbritet TANI dhe FALASPr kshilla apo informacione ndihmse, vizitoni faqen ton t internetit bulletin.al , gjithashtu na ndiqni nprmjet @BuletinApp n Twitter, ose n Facebook n https://www.facebook.com/getbuletinNqoftse keni probleme teknike ose pyetje, ju lutemi na kontaktoni n [email protected]

 • rating 4.28571
 • size 49.9 MB
 • version 1.0

Riinvest Institute

Aplikacioni i Institutit Riinvest, ju mundson t keni qasje t leht n lajmet dhe publikimet e fundit, platformn e t dhnave, dhe kalkulatorve financiar dhe t tjer, n telefonin apo tabletin tuaj. Aplikacioni shkarkohet falas. Prmes kalkulatorve, ju mund t kalkuloni:- Pagn bruto/neto- Kredin bankare- Kursimet pensionale- Faturn e energjis elektrike- Faturn e ujit dhe kanalizimit- Shpenzimet e doganimit t veturs- Shpenzimet e veturs pr 1 vit- Shpenzimet e udhtimit me vetur- Shprndarjen e kontributit tuaj tatimor n buxhetin e Kosovs- Kursin e kmbimit

 • size 23.2 MB
 • version 1.2

Radio Albania - Radio Albanian Online FREE (AL)

T gjitha t radiove Shqipris n dispozicion n kt aplikim. Lista sht shteruese. Punon n iPad Punon n sfond, ju mund t bni dika tjetr dhe gjithmon dgjoni muzikn tuaj t preferuar Kontrolloni radion me butonat n kufje tuaj ose muzik QuickMenu n iPhone tuaj, scrolling ekranin Kjo sht nj app falas Nse keni sugjerime apo radio q doni t shtoni, na pyesin me email.

Kolibri - Lajme shkurt

Kolibri sht aplikacioni q przgjedh lajmet m t fundit dhe m interesante nga t gjitha mediat m prestigjoze n Shqipri, i shkurton ato n 60 fjal dhe i sjell t gjitha t prmbledhura tek ju, n nj vend t vetm. Ne e vlersojm kohn tuaj, ju bjm t qndroni t informuar duke mos humbur koh n klikime t kota lart e posht npr protalet e pafund q kan celur n Shqipri.

 • size 21.0 MB
 • version 1.8

Alpha Bank (AL)

All your banking services at your handsThe banking services of Alpha Bank Albania are available now to you anywhere, anytime directly on your Smartphone or your tablet through an internet access. With the new mobile application of Alpha Bank you can take control of your financials by performing transactions you need 24/7. Me aplikacionin m t ri t Alpha Bank pr smartphone apo tablet ju jeni n kontroll t llogarive tuaja duke kryer transaksione sa her q ju dshironi 24/7.Zbrisni sot aplikacionin Alpha Bank AL mobile banking dhe prfitoni: Informim pr llogarit tuaja, kartat e kreditit, depozitat apo kredit q ju keni me Alpha Bank Pagesa utilitare Pages t kartave tuaja t kreditit apo kredive tuaja Transferta fondesh n llogarit tuaja n Alpha Bank ose n pal t treta Transferta fondesh drejt bankave te tjera q operojne n Shqipri Informacion pr ofertat m t fundit t Alpha Bank Vendodhjen e ATMve apo degs m t afrt me juAntarsohu sot:Na vizitoni sot n nj nga degt Alpha Bank dhe plotsoni formularin pr mobile banking q t mund t prfitoni nga shrbimi Alpha Bank AL mobile banking.

 • size 13.9 MB
 • version 1.2

Vodafone Books

Tani, me Vodafone ju mund t lexoni libra me nj klik t vetm nga Smartphoni juaj, kudo q ndodheni. Prmes aplikacionit m t ri VodafoneBooks, ju mund t przgjidhni librat tuaj t preferuar nga letrsia e huaj dhe shqipe dhe ti lexoni ato online n do koh dhe kudo ndodheni nprmjet celularit apo tabletit tuaj. Ju lutem sigurohuni pr tarifat e zbatuara prpara prdorimit te Aplikacionit.

 • size 8.7 MB
 • version 1.2

Shpi.al

Shpi.al sht aplikacioni i par n Shqipri i dedikuar krkimit t pronave, shtpi pr shitje apo shtpi me qera, apartament apo shtpi private, dyqan apo banes, shtpi t re apo truall, shtpi pushimi n mal apo n det, produkte apo shrbime pr shtpin tuaj. T gjitha i gjeni n shpi.alKrkoje pronn/shrbimin/produkte pr shtpi/shtpi pushimi tnde si t preferoni:-N varsi t vendit ku ju ndodheni -N baz t llojit, tipit dhe buxhetit tuajNj listn e gjat pronash-Rezultatet e krkimit n lista ose n hart-Foto t pronave sa gjith ekrani-Ndaji me miqt tuaj njoftimet tuaja t preferuara-Kontaktoni n mnyr direkte agjensin ose individin-Krijo listen e pronave te preferuaraNese keni nje prone per te shitur apo per ta dhen me qera? Falas

 • size 37.6 MB
 • version 2.0.1

My ikub

My ikub sht nj aplikacion i thjesht q sjell gjith informacionin e portalit ikub.al n telefonin tuaj. Me an t tij ju keni mundsi t informoheni mbi lajmet m t fundit nga vendi dhe bota, showbizi dhe cdo fush tjetr e jets. Mund t krkoni pr biznese t ndryshme, oferta pune, shrbime apo shitje-blerje: prona, elektronike, objekte.

 • size 21.7 MB
 • version 4.2.0

Telekom Extra

Aplikacioni Extra ju jep mundsin t komunikoni edhe kur nuk keni kredit n numrin tuaj. Me an t ktij aplikacioni, edhe kur nuk keni kredit, ju mund t aktivizoni paketa t ndryshme me Minuta, SMS dhe DATA sipas dshirs tuaj n do moment kudo ku ndodheni. Kto paketa ofrohen si paradhnie dhe duhen paguar duke rimbushur numrin brenda afatave t prcaktuara.

 • size 23.4 MB
 • version 1.0.1

winbank Mobile Albania

Tirana Bank ka krijuar aplikacionin Winbank Mobile pr iphone, n mnyr q ju mund t kryeni transaksionet tuaja bankare t qet dhe t sigurt 24 or n dit, 7 dit n jav. Aplikacioni Winbank Mobile ju lejon t:Merrni informacione mbi gjendjen dhe transaksionet e llogarive dhe kartave tuajaKeni nj analizt detajuar t kredive tuajaTransferoni para n pr llogariTransferoni para tek t gjitha Palt e Treta (-t bankave t tjera n Shqipri dhe Europ)Paguani Kartn tuaj t KredititKryeni pagesa si: AMC, Vodafone dhe CEZT gjeni ATM-t dhe Degt n hartKontaktoni Tirana Bank me e-mail ose telefonPr t hy n Mobile Banking, ju duhet t fusni kredencialet tuaja t Winbank. If you dont have one, you can visit any Tirana Bank branch and receive them ON THE SPOT.For further information, please contact us via:- Email: [email protected] Tel: +355 4 2277700

 • size 13.9 MB
 • version 1.1.0