Ndoshta jeta nuk osh qef, por le t provojm ta bjm t till Jetaoshqef sht platforma m e madhe e lajmeve unike, argtuese dhe sociale n hapsirn shqipfolse. Ne lundrojm kudo ku ka shqiptar dhe ju sjellim nga andej m t mirn duke argtuar qindra mijra vizitor n dit. Ju do t gjeni:- LAJME- TEKNOLOGJI- SPORT- ARGETIM- IDE- KURIOZITETE- THASHETHEME- UDHETIME- SHNDETI- dhe me shume Qllimi i yn sht t prcjellim humor, pozitivitet dhe tiu shprqndrojm sadopak nga streset e jets s prditshme.

#

Similar Apps

1
Syri
2
JOQ.al
3
Endismart
4
Loje Fjalesh 2
5
iThenie Lite
6
Telegrafi
7
Kolibri - Lajme shkurt
8
Telekom Extra
9
Kuzhina Shqiptare
10
Porosija

JETA OSH QEF - Lajmeve Unike alternatives

Shkabaj

Aplikacioni Shkabaj ju mundson t: Dgjoni top radiot shqiptare nga Kosova, Shqipria, Maqedonia, dhe vende tjera Shikoni mijra video on-demand Lexoni, dgjoni, apo shikoni lajmet dhe ndani ato me miqt tuaj Informohuni me motin nga t gjitha qytetet shqiptare Lexoni Horoskopin E shum t tjera Plqeni Shkabaj? Na vlersoni n App Store. If you have questions or suggestions, please share them with us at [email protected] Dont forget to : Share this app with your friends Like us on Facebook: www.facebook.com/shkabaj Follow us on Twitter: www.twitter.com/shkabaj

 • size 24.6 MB

Milan 24h

Simply the best AC Milan 24h mashes up news from newspapers and web portals in a single app Serie A, Milan, Champions League All the news from goal.com, acmilan.com and football.co.uk at the same time to keep you updated on your team and on all the others In this app you will find live scores and schedules (thanks to www.acmilan.com). On top of that, milanchannel is providing you a whole video section (Unofficial app)

 • rating 3.33333
 • size 14.6 MB

miaTV - Guida TV canali terrestri e satellitari

Drippler - Updates, Apps & Tips for Your Phone

Discover something new for your iPhone or iPad every day Get personalized tips of the latest iOS updates, apps, cool new tricks, and features. * Must Have Apps *Join millions who are getting the best apps for their iPhone - ranging from productivity and travel apps to the newest games and utilities. * Featured in the News *Turn your phone into the best damn phone it can be - GizmodoiOS users, meet Drippler, a personalized how-to manual for your iPhone - GigaomA useful way to stay current on the rapidly changing mobile landscape - TechCrunch

Rainews

Rai News lancia la sua applicazione gratuita per iPadTutta linformazione della all news Rai sempre con te. La diretta gratuita del canale tv, tutte le notizie in primo piano aggiornate in tempo reale, i video che fanno notizia, le gallerie fotografiche pi belle e molto altro ancoraPotrai commentare le notizie del giorno, partecipare alla discussione nei blog e scaricare i filmati per vederli quando preferisci anche senza connessioneRimani informato, scarica subito la nuova app Rainews.

 • size 19.9 MB

More Information About alternatives

Syri

SYRI.net sht agjencia m e madhe e lajmeve n Shqipri, q brenda nj kohe t shkurtr sht kthyer n lider t informacionit. N SYRI.net do t gjeni opinionist m me emr n vendin ton, investigime dhe lajme q nuk do ti gjeni diku tjetr. Stafi i SYRI.net

 • size 23.8 MB
 • version 1.3

JOQ.al

Krijuar m 5 shkurt 2010, Jetaoshqef sht platforma m e madhe e lajmeve unike, argtuese dhe sociale n hapsirn shqipfolse. Nga vijn materialet? Ne do t lidhemi me ju, tju prfshijm dhe me shpres her pas her, t ndryshojm jetn tuaj

 • size 5.2 MB
 • version 1.0.0

Endismart

N Endismart ju mund t gjeni informata rreth lmive t ndryshme shkencore si matematika, fizika, kimia, biologija, informatika si dhe lmive artistike si arti figuartiv, piktura, muzika etj. Pos nj larmie t madhe t informatave Endismart ju ofron edhe nj platform n t ciln ju mund t pyesni pyetje t ndryshme pr t cilat sht shum e thjesht pr t gjetur prgjigje. Qllimi jon sht q t gjith shqiptarve kudo q jan tu ofrojm nj burim informacionesh n gjuhn shqipe.

 • size 36.9 MB
 • version 1.0

Loje Fjalesh 2

Vazhdim i lojs me fjal m me varsi dhe sfiduese deri tani 10.000.000 lojtar t regjistruar n gjith botn Konkuroni n linj me mijra lojtar Gar me shum Lojtar n Linj* Lojra Unike Cdo Raund* 4 Mnyra t Ndryshme Loje* Sistem me Nivele dhe Klasifikime* Kart Piksh Personale dhe shum m tepr Loja sht e leht: Vet terhiqni gishtin mbi grmat e tabels dhe lidhini pr t krijuar fjal. Gjeni sa m shum t jet e mundur nga fjalt e fshehura brenda kohs. Konkuroni me mijra lojtar n koh reale.

 • size 62.1 MB
 • version 1.99.0

iThenie Lite

Thnie sht aplikacion ku mund t gjeni thniet m t bukura dhe m kuptimplot nga gjith bota dhe nga te gjitha kohrat dhe thniet m te bukura shqipe nga autor dhe thnie te vjetra t popullit. Ky Aplikacion ofron nj mundsi te gjr shperndarjesh dhe lidhjesh me dhe Aplikacionet t tjera sic jane,Facebook, Twitter dhe Instagram, thnien q ju e preferoni mund te shprndani n shum rrjete sociale.

 • size 5.7 MB
 • version 3.1

Telegrafi

Portali m i vizituar shqiptar Telegrafi.com i cilsuar si portali m i besueshm n vend, me teknologjin m moderne dhe me prkushtim e shpejtsi ju ofron mundsin e informimit dhe eksperiencn m t mir t mundshme prmes aplikacionit i cili sht dizajnuar bukur, sht i thjesht pr tu prdorur dhe qe i prshtatet krkesave t lexuesve tan. Aplikacioni ka dizajn atraktiv dhe sht i prshtatshm n t gjitha pajisjet mobile. Nse keni ndonj problem me aplikacionin ose dshironi t sugjeroni ide t reja, ju lutemi na drgoni me email n [email protected]

 • size 23.6 MB
 • version 2.0.3

Kolibri - Lajme shkurt

Kolibri sht aplikacioni q przgjedh lajmet m t fundit dhe m interesante nga t gjitha mediat m prestigjoze n Shqipri, i shkurton ato n 60 fjal dhe i sjell t gjitha t prmbledhura tek ju, n nj vend t vetm. Ne e vlersojm kohn tuaj, ju bjm t qndroni t informuar duke mos humbur koh n klikime t kota lart e posht npr protalet e pafund q kan celur n Shqipri.

 • size 21.0 MB
 • version 1.8

Telekom Extra

Aplikacioni Extra ju jep mundsin t komunikoni edhe kur nuk keni kredit n numrin tuaj. Me an t ktij aplikacioni, edhe kur nuk keni kredit, ju mund t aktivizoni paketa t ndryshme me Minuta, SMS dhe DATA sipas dshirs tuaj n do moment kudo ku ndodheni. Kto paketa ofrohen si paradhnie dhe duhen paguar duke rimbushur numrin brenda afatave t prcaktuara.

 • size 23.4 MB
 • version 1.0.1

Kuzhina Shqiptare

Receta gatimi nga kuzhina shqiptare dhe ajo e huaj. Instalo aplikacionin zyrtar t portalit m t lexuar shqiptar rreth ushqimit. N kt aplikacion ju do t gjeni receta gatimi nga kategori t ndryshme, menu/koleksione t recetave pr festa dhe raste t ndryshme, kshilla se si t jeni m efikas n kuzhin etjDisa nga veorit e aplikacionit prfshijn:Receta gatimi (prbrsit + udhzimet hap pas hapi bashk me fotografi)Video receta (video t shkurta me udhzime t detajuara)Menu (koleksione t recetave pr festa dhe raste t ndryshme)Autort (msoni kush po i shkruan recetat tua t preferuara dhe komunikoni me t)Forma e krkimit (do recet q ju bie n mendje mund ta gjeni tek ne)Disa nga kategorit e recetave q do ti gjeni n kt aplikacion prfshijn:Tradicionale (koleksioni m i madh i recetave tradicionale shqiptare)mblsira / TorteKshilla Brumra / PiteMishra GjellraSallata / TurshiPijeSupaPastaAntipastaPjata t paraPjata t dytaSalcaetjShnim: Pr nj performanc sa m t mir t aplikacionit, pr ta prdorur at duhet t jeni t kyqur n internet.

 • size 6.9 MB
 • version 1.0.2

Porosija

Porosija.com, sht web-sajti i cili prmban m shum se 97% t bizneseve t regjistruara deri tani n disa lokacione t prfunduara, t gjitha informacionet n porosija.com jan t marra drejprdrjt nga stafi i porosija.com, nga secili biznes i cili sht i regjistruar .Qllimi i porosija.com sht q t ndihmoj qytetart e Kosovs t arrin sa m shpejt tek infomacionet t cilat jan t domosdoshme do dit. Duke filluar nga Institucionet publike dhe private n Prishtin dhe n Kosov t cilat jan duke u regjistruar n web-in ton. nj barnatore e cila punon 24 or).Kategorit jan; Ushqimore, Auto Salon/Rent Car, Shndetsi( barnatoret 24 or), Teknologji, Mjeshtr, Banka, Institucione Publike dhe Private, Dyqane, Argtim, Arsim, Linjat Urbane etj.

 • size 13.2 MB
 • version 1.0.3