Kolibri sht aplikacioni q przgjedh lajmet m t fundit dhe m interesante nga t gjitha mediat m prestigjoze n Shqipri, i shkurton ato n 60 fjal dhe i sjell t gjitha t prmbledhura tek ju, n nj vend t vetm. Ne e vlersojm kohn tuaj, ju bjm t qndroni t informuar duke mos humbur koh n klikime t kota lart e posht npr protalet e pafund q kan celur n Shqipri.

#

Similar Apps

1
Trafiku Urban
2
My ikub
3
Vodafone Books
4
Telegrafi
5
NLB mKlik Kosova
6
Riinvest Institute
7
TISPARK
8
Baboon - Food Delivery
9
Abetare
10
BalkanWeb App

Kolibri - Lajme shkurt alternatives

Buletin

BULETIN sht gazeta juaj personale, ajo ndodhet n tavolinn tuaj t puns, n xhep apo n dorn tuaj. Plot me ngjarje, foto dhe video t do lloji, sht vendi ideal pr tju mbajtur t informuar me gjith ngjarjet nga vendi dhe gjith bota. BULETIN mund t zbritet TANI dhe FALASPr kshilla apo informacione ndihmse, vizitoni faqen ton t internetit bulletin.al , gjithashtu na ndiqni nprmjet @BuletinApp n Twitter, ose n Facebook n https://www.facebook.com/getbuletinNqoftse keni probleme teknike ose pyetje, ju lutemi na kontaktoni n [email protected]

 • rating 4.28571
 • size 49.9 MB

News24

News24 is now available in a brand new design, optimised for all sizes of iPhones and iPads. Get breaking news, first, across South Africa and the world from News24, and catch up on the latest updates from Sport24, Fin24 and Channel24. Watch video clips from the News24 Live Studio and browse our partner sites for the latest deals and offers.

 • size 66.8 MB

Shkabaj

Aplikacioni Shkabaj ju mundson t: Dgjoni top radiot shqiptare nga Kosova, Shqipria, Maqedonia, dhe vende tjera Shikoni mijra video on-demand Lexoni, dgjoni, apo shikoni lajmet dhe ndani ato me miqt tuaj Informohuni me motin nga t gjitha qytetet shqiptare Lexoni Horoskopin E shum t tjera Plqeni Shkabaj? Na vlersoni n App Store. If you have questions or suggestions, please share them with us at [email protected] Dont forget to : Share this app with your friends Like us on Facebook: www.facebook.com/shkabaj Follow us on Twitter: www.twitter.com/shkabaj

 • size 24.6 MB

BBC History Magazine

Enjoy BBC History Magazine, the UKs best-selling history magazine, on your iPhone and iPad. Dive into the latest issue, download the entire back issue collection and save more with a subscription. Immediate Media Company Privacy Policy and Terms of Use: http://apps.immediate.co.uk/privacy-policyhttp://www.immediate.co.uk/terms-and-conditions/

More Information About alternatives

Trafiku Urban

Shkarko edhe ti aplikacionin e Trafikut Urban pr tu informuar n koh reale pr lokacionin e busit tuaj Aplikacioni sht n Beta verzion. Pr momentin prmban vetm stacionet pr linjat 1 dhe 4 si dhe t dhnat pr 29 autobust e rinj q operojn n kto linja. Aplikacioni sht n prpunim e sipr dhe s shpejti do t prditsohet me t dhna pr linjat tjera.

 • rating 4.75
 • size 35.3 MB
 • version 1.0

My ikub

My ikub sht nj aplikacion i thjesht q sjell gjith informacionin e portalit ikub.al n telefonin tuaj. Me an t tij ju keni mundsi t informoheni mbi lajmet m t fundit nga vendi dhe bota, showbizi dhe cdo fush tjetr e jets. Mund t krkoni pr biznese t ndryshme, oferta pune, shrbime apo shitje-blerje: prona, elektronike, objekte.

 • size 21.7 MB
 • version 4.2.0

Vodafone Books

Tani, me Vodafone ju mund t lexoni libra me nj klik t vetm nga Smartphoni juaj, kudo q ndodheni. Prmes aplikacionit m t ri VodafoneBooks, ju mund t przgjidhni librat tuaj t preferuar nga letrsia e huaj dhe shqipe dhe ti lexoni ato online n do koh dhe kudo ndodheni nprmjet celularit apo tabletit tuaj. Ju lutem sigurohuni pr tarifat e zbatuara prpara prdorimit te Aplikacionit.

 • size 8.7 MB
 • version 1.2

Telegrafi

Portali m i vizituar shqiptar Telegrafi.com i cilsuar si portali m i besueshm n vend, me teknologjin m moderne dhe me prkushtim e shpejtsi ju ofron mundsin e informimit dhe eksperiencn m t mir t mundshme prmes aplikacionit i cili sht dizajnuar bukur, sht i thjesht pr tu prdorur dhe qe i prshtatet krkesave t lexuesve tan. Aplikacioni ka dizajn atraktiv dhe sht i prshtatshm n t gjitha pajisjet mobile. Nse keni ndonj problem me aplikacionin ose dshironi t sugjeroni ide t reja, ju lutemi na drgoni me email n [email protected]

 • size 23.6 MB
 • version 2.0.3

NLB mKlik Kosova

NLB Banka Prishtin mKlikShrbimi bankar mKlik ju lejon qasje t leht dhe t sigurt n llogarin tuaj pr t shikuar bilancin, shfletuar transakcionet n llogari apo kredit kartel, transferin e fondeve ndrmjet llogarive tuaja dhe palve t treta, pagesn e borxheve t kredit kartels nga telefoni i juaj mobil. N pak fjal, kjo sht struktura juaj e plot bankare n maje t gishtave tuaj. Me Mobile Banking ju keni qasje n t gjitha tiparet e shrbimit E-Banking q ju i keni dhe ekstra siguri n rrjet me Token Mobil t Sigurimit.

 • size 3.0 MB
 • version 1.1.1

Riinvest Institute

Aplikacioni i Institutit Riinvest, ju mundson t keni qasje t leht n lajmet dhe publikimet e fundit, platformn e t dhnave, dhe kalkulatorve financiar dhe t tjer, n telefonin apo tabletin tuaj. Aplikacioni shkarkohet falas. Prmes kalkulatorve, ju mund t kalkuloni:- Pagn bruto/neto- Kredin bankare- Kursimet pensionale- Faturn e energjis elektrike- Faturn e ujit dhe kanalizimit- Shpenzimet e doganimit t veturs- Shpenzimet e veturs pr 1 vit- Shpenzimet e udhtimit me vetur- Shprndarjen e kontributit tuaj tatimor n buxhetin e Kosovs- Kursin e kmbimit

 • size 23.2 MB
 • version 1.2

TISPARK

TISPARK Mobile Albania programi mobile i cili lehtson parkimin tuaj. Aplikacioni TISPARK Mobile ju lejon q t gjeni thjesht dhe shpejt nj vend parkimi dhe t kontrolloni gjndjen e parkimit tuaj direkt nga celulari nprmjet nj ndrfaqeje inteligjente. TISPARK, Parko m thjesht

 • size 7.9 MB
 • version 4.3.4

Baboon - Food Delivery

Baboon u ofron prdoruesve menut e restoranteve m t mir n Tiran e n Shqipri n shrbimin taksi. Eksperienca e porositjes online jo vetm q lehtson zgjedhjen tuaj, por ju jep mundsin t provoni shijet e kuzhinave t ndryshme vendase dhe t huaja. Shfleto filma me titra shqipS shpejti do jet e disponueshme porositja e ushqimit me aplikacion n Durrs, Shkodr, Vlor dhe Kosove.

 • size 71.1 MB
 • version 2.0.5

Abetare

Abetare sht aplikacioni i par i ktij lloji, n gjuhn shqipe, n App Store. Qllimi i ktij projekti sht q t ju ndihmoj fmijve t moshave 2-10 vjeare msimin e shkronjave, lidhjen e tyre n fjal dhe prvetsimin n shkrim. do sugjerim apo kritik e juaja sht e mirseardhur.

 • size 14.8 MB
 • version 1.2

BalkanWeb App

BalkanWeb, q nga krijimi i saj n shkurt t vitit 2000, sht faqja kryesore e lajmeve pr Shqiprin, e cila i prcjell lajmet me foto dhe video n koh reale. Mbulon me lajme t gjith shqiprin dhe rajonin, ajo i prfshin t gjitha kategorit: shqipri, politik, kosov, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajme me or, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kultur, teknologji, informatik, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, balkanweb tv, fotogaleri etj.