Tirana Bank ka krijuar aplikacionin Winbank Mobile pr iphone, n mnyr q ju mund t kryeni transaksionet tuaja bankare t qet dhe t sigurt 24 or n dit, 7 dit n jav. Aplikacioni Winbank Mobile ju lejon t:Merrni informacione mbi gjendjen dhe transaksionet e llogarive dhe kartave tuajaKeni nj analizt detajuar t kredive tuajaTransferoni para n pr llogariTransferoni para tek t gjitha Palt e Treta (-t bankave t tjera n Shqipri dhe Europ)Paguani Kartn tuaj t KredititKryeni pagesa si: AMC, Vodafone dhe CEZT gjeni ATM-t dhe Degt n hartKontaktoni Tirana Bank me e-mail ose telefonPr t hy n Mobile Banking, ju duhet t fusni kredencialet tuaja t Winbank. If you dont have one, you can visit any Tirana Bank branch and receive them ON THE SPOT.For further information, please contact us via:- Email: [email protected] Tel: +355 4 2277700

#

Similar Apps

1
Alpha Bank (AL)
2
NLB mKlik Kosova
3
Shpi.al
4
Tirana Ime
5
Kuzhina Shqiptare
6
Gjakova
7
Autoshkolla AL
8
Kolibri - Lajme shkurt
9
E-Konsullata
10
Vademecum Berlin - Chemie

winbank Mobile Albania alternatives

BKT Smart

BKT Smart provides fast and secure banking services for retail customers anywhere, anytime on your Smartphone, needless to go to BKT branches and have a computer. BKT Smart access is possible through an internet connection, offered by any mobile operator or Wi-Fi. You can open a new deposit or can liquidate an existing one.

 • size 44.0 MB

NBG Mobile Banking

Welcome to our new i-bank Mobile Banking with enhanced user interface and upgraded functionality. Log-in using your usual i-bank Internet Banking UserID and Password and discover what our new i-bank Internet Banking offers you: Your total product holdings displayed on your homepage Information about the balance and activity of your deposit accounts and NBG credit and debit cards Information about the balance and activity of your Virtual MasterCard, as well as the option for loading and unloading of the card Payment of your credit cards whether issued by NBG or other banks, as well as telecom, utility, and other bills such as: Vodafone, Cosmote, Wind, OTE Hellenic Telecoms, DEH Public Power Corp, Assessed Tax Debts, IKA and OAEE social insurance funds, EYDAP Water Co., Thessaloniki Water Co., EPA Attikis, EPA Thessalonikis, and more Payment of bills by scanning the barcode (where supported) Money transfers to domestic and non-domestic banks (using IBAN) Information about your loans, share portfolio, and trading of shares on the Athens and Cyprus Stock Exchanges New, user friendly search option and listing of your payments Option to use payment templates for your most frequently used transactions (using the templates you have set up for your i-bank Internet Banking) The option to login with a PIN or Touch ID instead of your Password (Fast Login service)Your security is our priority. The NBG application is available free of charge, though data rates from your wireless provider and i-bank Internet Banking fees still apply.

 • size 61.1 MB

Raiffeisen ON

Raiffeisen Bank app for your smartphone will bring the bank to you. A unique opportunity on anywhere anytime banking. The solution that allows you to:- Register online- Access your accounts, personal or business- Transfer funds within and outside the country- Pay your bills- Pay your cards, block your credit cards- Exchange Preferential RatesRaiffeisen ON

 • size 58.4 MB

Raiffeisen Bank Kosovo

Bank with your mobile phone M-banking is the Mobile Banking application for Raiffeisen Bank Kosovo customers, giving you access to a number of services and transactions. With Raiffeisen M-Banking you can access your accounts anytime, anywhere and safely by using the same user name and password as in E-Banking Web. M-Banking allows you to: manage your accounts check account balances and transactions execute national transfers to accounts registered as a beneficiary execute Giro Payments find RBKO branches and ATMs get information about your card and loan details share and rate the app in social networksSecurity We use the latest technology to protect your personal information Log on with user name and password Advanced encryption technologyRBKO does not charge any fees to download the M-Banking application.

 • size 30.0 MB

More Information About alternatives

Alpha Bank (AL)

All your banking services at your handsThe banking services of Alpha Bank Albania are available now to you anywhere, anytime directly on your Smartphone or your tablet through an internet access. With the new mobile application of Alpha Bank you can take control of your financials by performing transactions you need 24/7. Me aplikacionin m t ri t Alpha Bank pr smartphone apo tablet ju jeni n kontroll t llogarive tuaja duke kryer transaksione sa her q ju dshironi 24/7.Zbrisni sot aplikacionin Alpha Bank AL mobile banking dhe prfitoni: Informim pr llogarit tuaja, kartat e kreditit, depozitat apo kredit q ju keni me Alpha Bank Pagesa utilitare Pages t kartave tuaja t kreditit apo kredive tuaja Transferta fondesh n llogarit tuaja n Alpha Bank ose n pal t treta Transferta fondesh drejt bankave te tjera q operojne n Shqipri Informacion pr ofertat m t fundit t Alpha Bank Vendodhjen e ATMve apo degs m t afrt me juAntarsohu sot:Na vizitoni sot n nj nga degt Alpha Bank dhe plotsoni formularin pr mobile banking q t mund t prfitoni nga shrbimi Alpha Bank AL mobile banking.

 • size 13.9 MB
 • version 1.2

NLB mKlik Kosova

NLB Banka Prishtin mKlikShrbimi bankar mKlik ju lejon qasje t leht dhe t sigurt n llogarin tuaj pr t shikuar bilancin, shfletuar transakcionet n llogari apo kredit kartel, transferin e fondeve ndrmjet llogarive tuaja dhe palve t treta, pagesn e borxheve t kredit kartels nga telefoni i juaj mobil. N pak fjal, kjo sht struktura juaj e plot bankare n maje t gishtave tuaj. Me Mobile Banking ju keni qasje n t gjitha tiparet e shrbimit E-Banking q ju i keni dhe ekstra siguri n rrjet me Token Mobil t Sigurimit.

 • size 3.0 MB
 • version 1.1.1

Shpi.al

Shpi.al sht aplikacioni i par n Shqipri i dedikuar krkimit t pronave, shtpi pr shitje apo shtpi me qera, apartament apo shtpi private, dyqan apo banes, shtpi t re apo truall, shtpi pushimi n mal apo n det, produkte apo shrbime pr shtpin tuaj. T gjitha i gjeni n shpi.alKrkoje pronn/shrbimin/produkte pr shtpi/shtpi pushimi tnde si t preferoni:-N varsi t vendit ku ju ndodheni -N baz t llojit, tipit dhe buxhetit tuajNj listn e gjat pronash-Rezultatet e krkimit n lista ose n hart-Foto t pronave sa gjith ekrani-Ndaji me miqt tuaj njoftimet tuaja t preferuara-Kontaktoni n mnyr direkte agjensin ose individin-Krijo listen e pronave te preferuaraNese keni nje prone per te shitur apo per ta dhen me qera? Falas

 • size 37.6 MB
 • version 2.0.1

Tirana Ime

Vodafone n bashkpunim me Bashkin Tiran prmbledhin n kt aplikacion shrbimet kryesore t qytetit t Tirans n smartphone-in tuaj. Ktu prfshihen informacione mbi trafikun dhe transportin n qytet, turizmin, mundsin pr t raportuar situata problematike, mundsin pr t paguar parkimin nprmjet celularit si dhe shum informacione t tjera t vlefshme. Njoftime mundsin pr tu informuar n rastin kur trafiku n nj rrug sht i ngarkuar ose i bllokuar, etj Info Informacione t prgjithshme n lidhje me qytetin e Tirans.

 • size 10.3 MB
 • version 1.3

Kuzhina Shqiptare

Receta gatimi nga kuzhina shqiptare dhe ajo e huaj. Instalo aplikacionin zyrtar t portalit m t lexuar shqiptar rreth ushqimit. N kt aplikacion ju do t gjeni receta gatimi nga kategori t ndryshme, menu/koleksione t recetave pr festa dhe raste t ndryshme, kshilla se si t jeni m efikas n kuzhin etjDisa nga veorit e aplikacionit prfshijn:Receta gatimi (prbrsit + udhzimet hap pas hapi bashk me fotografi)Video receta (video t shkurta me udhzime t detajuara)Menu (koleksione t recetave pr festa dhe raste t ndryshme)Autort (msoni kush po i shkruan recetat tua t preferuara dhe komunikoni me t)Forma e krkimit (do recet q ju bie n mendje mund ta gjeni tek ne)Disa nga kategorit e recetave q do ti gjeni n kt aplikacion prfshijn:Tradicionale (koleksioni m i madh i recetave tradicionale shqiptare)mblsira / TorteKshilla Brumra / PiteMishra GjellraSallata / TurshiPijeSupaPastaAntipastaPjata t paraPjata t dytaSalcaetjShnim: Pr nj performanc sa m t mir t aplikacionit, pr ta prdorur at duhet t jeni t kyqur n internet.

 • size 6.9 MB
 • version 1.0.2

Gjakova

Ky sht applikacioni i par pr qytetin e Gjakovs. do gj q ju duhet tani mund ta gjeni ktu. Gjithashtu ky app do t prdoret edhe n form marketingu pr t gjitha kompanit q dshirojn ta reklamojn biznesin e tyre.

 • size 7.7 MB
 • version 1.0

Autoshkolla AL

Autoshkolla ju mundson q prmes testeve me pyetje me figura dhe alternativa, si dhe shenjat dhe rregullat e komunikacionit n mnyr shum t leht dhe t shpejt t prgaditeni pr pjesn Teorike pr marrjen e leje drejtimit. N Autoshkolla mund t msoni komplet literaturn e nevojshme e cila ju duhet pr t arritur rezultate maksimale. Prmes Ilustrimeve me video do te keni t leht t msoni mnyrn se si t veprojm n shum raste t komunikacionitDisa prej veorive t Autoshkolls jan: Teste me pyetje dhe figura Prcaktime rrugsh dhe trafiku Sinjalizime vertikale Sinjalizime horizontale Sinjalizime t policit dhe rregulla pr komunikacion Normat e sjelljes dhe rregulla pr komunikacion Sinjale t vendosura n kroskotin e mjetit Gjetjen e Autoshkolls s afert pr ju.

 • size 39.5 MB
 • version 1.0

Kolibri - Lajme shkurt

Kolibri sht aplikacioni q przgjedh lajmet m t fundit dhe m interesante nga t gjitha mediat m prestigjoze n Shqipri, i shkurton ato n 60 fjal dhe i sjell t gjitha t prmbledhura tek ju, n nj vend t vetm. Ne e vlersojm kohn tuaj, ju bjm t qndroni t informuar duke mos humbur koh n klikime t kota lart e posht npr protalet e pafund q kan celur n Shqipri.

 • size 21.0 MB
 • version 1.8

E-Konsullata

Aplikacion informues i MPJ pr shtetasit shqiptarfar shrbimesh ofron E-Konsullata?Shrbimet q do t ofrohen nga ky aplikacion jan: Kontaktet e sakta dhe koordinatat e do prfaqsie shqiptare n bot. Informacione mbi t gjitha procedurat e legalizimeve t dokumentave. Ky aplikacion do t shkarkohet nga App Store nga do aparat celular q ka akses n internet dhe mund t prdoret kudo.

 • size 4.5 MB
 • version 2.2

Vademecum Berlin - Chemie

Vademecum Berlin - Chemie sht nj aplikacion i cili mund t shkarkohet falas .Ky aplikacion mundson q ju t gjeni informacionin e nevojshm pr disa kategori barnash. Pr t arritur kt n aplikacion jan krijuar kategori pr t ndar barnat n, kardiologjik, endokrinologjike, pa recent dhe barna t tjer. Ky aplikacion shrben pr t zbuluar ndrveprimet e ndryshme dhe pr t marr parasysh prbrjen e barnave, rrugn e administrimit dhe dozen e nevojshme, duke shmangur rreziqe t ndryshme nga prdorimi i tyre

 • size 13.8 MB
 • version 1.0