Vademecum Berlin - Chemie sht nj aplikacion i cili mund t shkarkohet falas .Ky aplikacion mundson q ju t gjeni informacionin e nevojshm pr disa kategori barnash. Pr t arritur kt n aplikacion jan krijuar kategori pr t ndar barnat n, kardiologjik, endokrinologjike, pa recent dhe barna t tjer. Ky aplikacion shrben pr t zbuluar ndrveprimet e ndryshme dhe pr t marr parasysh prbrjen e barnave, rrugn e administrimit dhe dozen e nevojshme, duke shmangur rreziqe t ndryshme nga prdorimi i tyre

#

Similar Apps

1
DASMAplan
2
Kuzhina Shqiptare
3
iThenie Lite
4
gjejDOK
5
Njoftime IO
6
Namazi - Shqip
7
My ikub
8
Gjakova
9
Endismart
10
E-Konsullata

Vademecum Berlin - Chemie alternatives

Sleep Better - Sleep Tracker

Start tracking your sleep cycle and waking up feeling refreshed to the sounds of the Smart Alarm Sleep Better will track your sleep cycle and wake you up at the optimal time with its smart alarm clock feature. Whether you struggle to fall asleep, are interested in tracking the phases of your sleep cycles, want better sleep, or simply want some new alarm clocks sounds, Sleep Better will help you wake up ready to seize the day Whats more? Sleep Better with Runtastic: Because great nights lead to great daysRuntastic Terms of Service: https://www.runtastic.com/in-app/iphone/appstore/termsRuntastic Privacy Policy: http://www.runtastic.com/in-app/iphone/appstore/privacy-policy

 • rating 4.07143
 • size 79.7 MB

More Information About alternatives

DASMAplan

DASMAplan sht nj aplikacion i cili mund t shkarkohet falas nga Appstore dhe mund t prdoret nga pajisjet t cilat funksionojn me sistemin ios. Ky aplikacion mundson q ju t organizoni dasmn tuaj nprmjet bizneseve tuaja t preferuara. Me DASMAplan: planifiko, shijo, kujto

 • size 18.4 MB
 • version 2

Kuzhina Shqiptare

Receta gatimi nga kuzhina shqiptare dhe ajo e huaj. Instalo aplikacionin zyrtar t portalit m t lexuar shqiptar rreth ushqimit. N kt aplikacion ju do t gjeni receta gatimi nga kategori t ndryshme, menu/koleksione t recetave pr festa dhe raste t ndryshme, kshilla se si t jeni m efikas n kuzhin etjDisa nga veorit e aplikacionit prfshijn:Receta gatimi (prbrsit + udhzimet hap pas hapi bashk me fotografi)Video receta (video t shkurta me udhzime t detajuara)Menu (koleksione t recetave pr festa dhe raste t ndryshme)Autort (msoni kush po i shkruan recetat tua t preferuara dhe komunikoni me t)Forma e krkimit (do recet q ju bie n mendje mund ta gjeni tek ne)Disa nga kategorit e recetave q do ti gjeni n kt aplikacion prfshijn:Tradicionale (koleksioni m i madh i recetave tradicionale shqiptare)mblsira / TorteKshilla Brumra / PiteMishra GjellraSallata / TurshiPijeSupaPastaAntipastaPjata t paraPjata t dytaSalcaetjShnim: Pr nj performanc sa m t mir t aplikacionit, pr ta prdorur at duhet t jeni t kyqur n internet.

 • size 6.9 MB
 • version 1.0.2

iThenie Lite

Thnie sht aplikacion ku mund t gjeni thniet m t bukura dhe m kuptimplot nga gjith bota dhe nga te gjitha kohrat dhe thniet m te bukura shqipe nga autor dhe thnie te vjetra t popullit. Ky Aplikacion ofron nj mundsi te gjr shperndarjesh dhe lidhjesh me dhe Aplikacionet t tjera sic jane,Facebook, Twitter dhe Instagram, thnien q ju e preferoni mund te shprndani n shum rrjete sociale.

 • size 5.7 MB
 • version 3.1

gjejDOK

gjejDOK sht aplikacioni q ju ndihmon t gjeni sa m thjesht dhe sa m shpejt nj doktor. Thjesht zgjidhni rajonin dhe trajtimin pr t cilin ju keni nevoj dhe menjher ju shfaqet nj list me mjek t specializuar n at fush. Nprmjet gjejDOK ju do t njiheni m mir me mjekun, duke marr informacion rreth edukimit, specializimit, eksperiencs si dhe t kontaktoni direkt me t. Me kt aplikacion kontakti i pacientit me mjekun sht m i thjesht.

 • size 14.1 MB
 • version 1.0

Njoftime IO

Njoftime (IO) sht nj aplikacion i cili mund tju vij n ndihm pr t publikuar njoftime te ndryshme ose per t gjetur mallra apo shrbime t cilat ofrohen nga kompani apo individ t shprndar n Shqiperi, Kosove, Mal i Zi, Maqedoni, Greqi dhe Itali. Qllimi i ktij projekti sht i thjesht dhe i qart, mundsia pr t patur gjith informacionin q keni nevoj n xhepin tuaj. Mundsi pr t br share njoftimet n rrjete sociale

 • size 12.7 MB
 • version 3.0

Namazi - Shqip

Namazi - Shqip sht aplikacion i cili ju jap njohuri se si t falemi , se cila sht koha e duhur q duhet tju drejtohem Allahut. Gjithashtu n kt aplikacion ju mundsohet t orientoheni ka kibla me an t busulles , dhe njkohesish mund ta shfletoni librin e madherishem Kurani prandaj ku do q jeni mund ta keni kt .Shpresojm t jeni t knaqur me kt aplikacion por gjithashtu ne shpresojm q ju t mos nguroni pr far do krkese dhe deshire q ju e keni ta shprehni , ne jemi pr plotsimin dhe prmbushjen e krkesave tuaja andaj na kontaktoni n email adresen [email protected].

 • rating 4.93548
 • size 42.3 MB
 • version 4.2

My ikub

My ikub sht nj aplikacion i thjesht q sjell gjith informacionin e portalit ikub.al n telefonin tuaj. Me an t tij ju keni mundsi t informoheni mbi lajmet m t fundit nga vendi dhe bota, showbizi dhe cdo fush tjetr e jets. Mund t krkoni pr biznese t ndryshme, oferta pune, shrbime apo shitje-blerje: prona, elektronike, objekte.

 • size 21.7 MB
 • version 4.2.0

Gjakova

Ky sht applikacioni i par pr qytetin e Gjakovs. do gj q ju duhet tani mund ta gjeni ktu. Gjithashtu ky app do t prdoret edhe n form marketingu pr t gjitha kompanit q dshirojn ta reklamojn biznesin e tyre.

 • size 7.7 MB
 • version 1.0

Endismart

N Endismart ju mund t gjeni informata rreth lmive t ndryshme shkencore si matematika, fizika, kimia, biologija, informatika si dhe lmive artistike si arti figuartiv, piktura, muzika etj. Pos nj larmie t madhe t informatave Endismart ju ofron edhe nj platform n t ciln ju mund t pyesni pyetje t ndryshme pr t cilat sht shum e thjesht pr t gjetur prgjigje. Qllimi jon sht q t gjith shqiptarve kudo q jan tu ofrojm nj burim informacionesh n gjuhn shqipe.

 • size 36.9 MB
 • version 1.0

E-Konsullata

Aplikacion informues i MPJ pr shtetasit shqiptarfar shrbimesh ofron E-Konsullata?Shrbimet q do t ofrohen nga ky aplikacion jan: Kontaktet e sakta dhe koordinatat e do prfaqsie shqiptare n bot. Informacione mbi t gjitha procedurat e legalizimeve t dokumentave. Ky aplikacion do t shkarkohet nga App Store nga do aparat celular q ka akses n internet dhe mund t prdoret kudo.

 • size 4.5 MB
 • version 2.2