Agjencia e pavarur e lajmeve KosovaPress sht burimi kryesor i ngjarjeve pr Kosov dhe rajon. Me nj staf t dedikuar profesional, rrjet funksional t korrespondetve dhe pavarsi editoriale, KosovaPress shrben si nj medium i lir pr t ofruar informata pr ngjarjet m t fundit dhe m t rndsishmme n fusha si: Politik, Ekonomi, Shndetsi, Sport, Kultur dhe fusha t tjera. KosovaPress, gjithashtu ofron e lajme n koh reale, n gjuhn shqipe dhe angleze, prmes sistemit me parapagim i cili i dedikohet kryesisht mediave, ambasadave dhe sektorve tjer publik dhe privat dhe prmban lajme n formatin, tekst, video, audio dhe foto.

#

Similar Apps

1
BalkanWeb App
2
iThenie Lite
3
Kolibri - Lajme shkurt
4
Parashkollori
5
Tirana Ime
6
ADDO Passenger
7
Syri
8
gjejDOK
9
Trafiku Urban
10
Telegrafi

KosovaPress alternatives

Shkabaj

Aplikacioni Shkabaj ju mundson t: Dgjoni top radiot shqiptare nga Kosova, Shqipria, Maqedonia, dhe vende tjera Shikoni mijra video on-demand Lexoni, dgjoni, apo shikoni lajmet dhe ndani ato me miqt tuaj Informohuni me motin nga t gjitha qytetet shqiptare Lexoni Horoskopin E shum t tjera Plqeni Shkabaj? Na vlersoni n App Store. If you have questions or suggestions, please share them with us at [email protected] Dont forget to : Share this app with your friends Like us on Facebook: www.facebook.com/shkabaj Follow us on Twitter: www.twitter.com/shkabaj

 • size 24.6 MB

Srbija Danas

Budite u toku sa najnovijim vestima iz Srbije, sveta i regiona uz iOS aplikaciju web portala Srbija Danas -http://www.srbijadanas.com. Informiite se o aktuelnostima iz sveta biznisa, sporta, poznatih, kulture, zdravlja, informacionih tehnologija i mnogih drugih. Glavne funkcionalnosti: * podela vesti u kategorije/potkategorije: Vesti, Sport, Biz, Zabava, Zdravlje, Kultura, Auto, IT i druge, omoguuje lake pronalaenje Vaih omiljenih sadraja * listanje aktuelnih vesti po kategorijama direktno na naslovnoj strani * mogunost pregleda potkategorija vesti izborom eljene kategorije u gornjem meniju * mogunost da podelite vest sa Vaim prijateljima na nekoj od popularnih drutvenih mrea ili putem elektronske pote * mogunost da prokomentariete vest i iznesete Va stav ili miljenje o odreenoj aktuelnosti * podeavanje veliine teksta na pojedinanoj vesti prema Vaoj elji * donji meni jednim korakom do najitanijih ili najnovijih vesti uvek aurne informacije o deviznom kursu prema podacima NBS + konvertor valuta dnevno i nedeljno izdanje stripa Garfild vremenska prognoza veih gradova Srbije

 • size 9.8 MB

Najdi.si novice

Berite vse slovenske novice na enem mestu Aplikacija Najdi.si Novice ponuja celovit pregled novic iz ve kot 100 razlinih slovenskih medijev (Planet Siol.net, Dnevnik, Delo, Veer, Finance, RTV Slovenija, Raunalnike novice, Monitor, Elle, Cosmopolitan, Mobinet in drugi priljubljeni viri novic). Novice se nenehno osveujejo in so bralcem predstavljene v kategorijah: Vroe zgodbe, Slovenija, Regionalne novice, Svet, Gospodarstvo, port, Kronika, Zanimivosti, Avtomobilizem, Znanost in IT, Kultura, Lepota in zdravje.

N1 info

N1 is your news source for Bosnia and Herzegovina, Croatia and SerbiaWith N1 INFO news teams in each of the three countries stay informed with all news, headlines, breaking news, live updates and reports. N1 news gathering brings you news as it happens, when is happens with objective and professional approach from our award winning staff. get all news and live updates watch N1 news channels and access video and photo get in depth coverage of all relevant news from Bosnia and Herzegovina, Croatia and Serbia N1 is exclusive CNN news affiliate channel for Adria region.

More Information About alternatives

BalkanWeb App

BalkanWeb, q nga krijimi i saj n shkurt t vitit 2000, sht faqja kryesore e lajmeve pr Shqiprin, e cila i prcjell lajmet me foto dhe video n koh reale. Mbulon me lajme t gjith shqiprin dhe rajonin, ajo i prfshin t gjitha kategorit: shqipri, politik, kosov, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajme me or, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kultur, teknologji, informatik, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, balkanweb tv, fotogaleri etj.

iThenie Lite

Thnie sht aplikacion ku mund t gjeni thniet m t bukura dhe m kuptimplot nga gjith bota dhe nga te gjitha kohrat dhe thniet m te bukura shqipe nga autor dhe thnie te vjetra t popullit. Ky Aplikacion ofron nj mundsi te gjr shperndarjesh dhe lidhjesh me dhe Aplikacionet t tjera sic jane,Facebook, Twitter dhe Instagram, thnien q ju e preferoni mund te shprndani n shum rrjete sociale.

 • size 5.7 MB
 • version 3.1

Kolibri - Lajme shkurt

Kolibri sht aplikacioni q przgjedh lajmet m t fundit dhe m interesante nga t gjitha mediat m prestigjoze n Shqipri, i shkurton ato n 60 fjal dhe i sjell t gjitha t prmbledhura tek ju, n nj vend t vetm. Ne e vlersojm kohn tuaj, ju bjm t qndroni t informuar duke mos humbur koh n klikime t kota lart e posht npr protalet e pafund q kan celur n Shqipri.

 • size 21.0 MB
 • version 1.8

Parashkollori

App Parashkollori sht pjes e platforms teknologjike pr menaxhim dhe administrim t institucioneve parashkollore pr t plotsuar do nevoj n fush veprim t institucionit dhe mundson komunikimin me prindrit dhe bn transparente t dhnat e fmijve n koh reale duke br kshtu nj reform n sistemin arsimor.

 • size 24.6 MB
 • version 1.6

Tirana Ime

Vodafone n bashkpunim me Bashkin Tiran prmbledhin n kt aplikacion shrbimet kryesore t qytetit t Tirans n smartphone-in tuaj. Ktu prfshihen informacione mbi trafikun dhe transportin n qytet, turizmin, mundsin pr t raportuar situata problematike, mundsin pr t paguar parkimin nprmjet celularit si dhe shum informacione t tjera t vlefshme. Njoftime mundsin pr tu informuar n rastin kur trafiku n nj rrug sht i ngarkuar ose i bllokuar, etj Info Informacione t prgjithshme n lidhje me qytetin e Tirans.

 • size 10.3 MB
 • version 1.3

ADDO Passenger

Addo sht nj shrbim i prshtatshm, i lire dhe i sigurt. T marrsh me qira nj shofer privat q t t marre dhe t dergoje n destinacionin tnd me prekjen e nj butoni n do pajisje smartphone. Jo vetm q sht nj shrbim i makins n krkes, por edhe mund t shikoni se shoferi juaj sht n rrugn q ju kerkoni.

 • size 48.5 MB
 • version 1.1.3

Syri

SYRI.net sht agjencia m e madhe e lajmeve n Shqipri, q brenda nj kohe t shkurtr sht kthyer n lider t informacionit. N SYRI.net do t gjeni opinionist m me emr n vendin ton, investigime dhe lajme q nuk do ti gjeni diku tjetr. Stafi i SYRI.net

 • size 23.8 MB
 • version 1.3

gjejDOK

gjejDOK sht aplikacioni q ju ndihmon t gjeni sa m thjesht dhe sa m shpejt nj doktor. Thjesht zgjidhni rajonin dhe trajtimin pr t cilin ju keni nevoj dhe menjher ju shfaqet nj list me mjek t specializuar n at fush. Nprmjet gjejDOK ju do t njiheni m mir me mjekun, duke marr informacion rreth edukimit, specializimit, eksperiencs si dhe t kontaktoni direkt me t. Me kt aplikacion kontakti i pacientit me mjekun sht m i thjesht.

 • size 14.1 MB
 • version 1.0

Trafiku Urban

Shkarko edhe ti aplikacionin e Trafikut Urban pr tu informuar n koh reale pr lokacionin e busit tuaj Aplikacioni sht n Beta verzion. Pr momentin prmban vetm stacionet pr linjat 1 dhe 4 si dhe t dhnat pr 29 autobust e rinj q operojn n kto linja. Aplikacioni sht n prpunim e sipr dhe s shpejti do t prditsohet me t dhna pr linjat tjera.

 • rating 4.75
 • size 35.3 MB
 • version 1.0

Telegrafi

Portali m i vizituar shqiptar Telegrafi.com i cilsuar si portali m i besueshm n vend, me teknologjin m moderne dhe me prkushtim e shpejtsi ju ofron mundsin e informimit dhe eksperiencn m t mir t mundshme prmes aplikacionit i cili sht dizajnuar bukur, sht i thjesht pr tu prdorur dhe qe i prshtatet krkesave t lexuesve tan. Aplikacioni ka dizajn atraktiv dhe sht i prshtatshm n t gjitha pajisjet mobile. Nse keni ndonj problem me aplikacionin ose dshironi t sugjeroni ide t reja, ju lutemi na drgoni me email n [email protected]

 • size 23.6 MB
 • version 2.0.3