Ky sht applikacioni i par pr qytetin e Gjakovs. do gj q ju duhet tani mund ta gjeni ktu. Gjithashtu ky app do t prdoret edhe n form marketingu pr t gjitha kompanit q dshirojn ta reklamojn biznesin e tyre.

Gjakova alternatives

ATVCloud

ATVCloud is the ideal software for remote viewing DVR videos on iPhone. Its easy for connection and you just need to input the unique ATVCloud ID and then login. Completely easy and simple

  • size 34.0 MB

Autoshkolla RKS

Autoshkolla ju mundson q prmes testeve me pyetje me figura dhe alternativa, si dhe shenjat dhe rregullat e komunikacionit n mnyr shum t leht dhe t shpejt t prgaditeni pr pjesn Teorike pr marrjen e Patent Shoferit. Prmes 55 testeve me pyetje t ndryshme si situatat n komunikacion,rregulat e komunikacionit dhe siguris, shenjat e komunikacionit, semaforit dhe personave t autorizuar do t keni shum t leht prgaditjen e Testit Final. Disa prej veorive t Autoshkolls jan: 55 Teste me pyetje dhe figura Nocionet Sinjalizimi vertikal Sinjalizimi horizontal Shenjat e personave t autorizuar Shenjat e tabels s instrumenteve Rregullat e prgjithshme t komunikacionit Gjetjen e Autoshkolls s afert pr ju

  • rating 5.0
  • size 43.2 MB

Albanian English dictionary

User will be satisfied with this Albanian - English dictionary because:- It has the largest vocabulary- Detail description for each word and a lot of samples- Simple UI & high performance make you feel easy when using* Full support pronunciation for both English and Albanian will help you so much in study these languages. Prdoruesi do t jet i knaqur me kt Shqiptar - Anglisht fjalor, sepse:- Ajo ka fjalorin m t madh- Prshkrimi i Detail pr do fjal dhe nj shum t mostrave- E thjesht Prdoruesin Ndrfaqe dhe t lart t performancs t bjn t ndiheni t leht kur duke prdorur* Mbshtetje e plot pr shqiptim Anglisht dhe Shqiptar do t ju ndihmoj aq shum n studimin e ktyre gjuhve.

  • size 148 MB

Namazi - Shqip

Namazi - Shqip sht aplikacion i cili ju jap njohuri se si t falemi , se cila sht koha e duhur q duhet tju drejtohem Allahut. Gjithashtu n kt aplikacion ju mundsohet t orientoheni ka kibla me an t busulles , dhe njkohesish mund ta shfletoni librin e madherishem Kurani prandaj ku do q jeni mund ta keni kt .Shpresojm t jeni t knaqur me kt aplikacion por gjithashtu ne shpresojm q ju t mos nguroni pr far do krkese dhe deshire q ju e keni ta shprehni , ne jemi pr plotsimin dhe prmbushjen e krkesave tuaja andaj na kontaktoni n email adresen [email protected]

  • rating 4.93548
  • size 42.3 MB