Shikoni filmat me titra shqip qe gjenden ne faqet e internetit direkt ne telefonKy program ju mundeson ti shikoni te gjitha filmat qe gjenden ne web faqet shqiptare qe ofrojne filma te perkthyer ne shqip.-Te gjithe linqet do te shfaqen te kategorizuara ne aplikacion.-Videot fillojne pa probleme, ngadalesime dhe bllokime.-Programi i nxjer ne menyre automatike filmat e rij qe shfaqen ne web faqet e filmave me titra shqip. VEREJTJE: Ky program skenon t gjitha faqet e filmave me titra shqip dhe linqet e tyre i shfaq ne app, pra ne nuk hostojm video n serverat ton, Ky program sht thjesht nj player q ju mundson ekzekutimin e linqeve pr PC n telefonin tuaj.

#

Similar Apps

1
TvMAK.Com -SHQIP TV
2
Shkabaj
3
Top Channel
4
Magazine Shqip
5
My ikub
6
iThenie Lite
7
Voto 2017
8
UET LMS
9
Riinvest Institute
10
Baboon - Food Delivery

FILMA Me Titra - SHQIP alternatives

Viber Wink

Viber Wink lets you send photo & video messages that disappear after they have been viewed. Some moments are meant to be shared just once, then forgotten. Follow us for updates and news:Facebook - http://facebook.com/viberTwitter - http://twitter.com/viber

 • size 5.5 MB

Collaged - Create Photo Collages

Collaged turns your photos into stunning collages With a huge selection of layouts, border styles and effects to choose from, you have the power to create just the collage you have in mind. * Some Features *- Up to 160 layouts to choose from- Easy to use UI- Powerful effects and editing of each image- Zoom sections for fine control- Share onto Facebook, Twitter, and More- Save to photo album- Share via email- Full control over collage shape (unlock required)- Change the size, colour and corner radius of borders (unlock required)- iPhone, iPad, iPad Mini and iPod Touch- iPhone 6 compatibility

 • rating 4.55556
 • size 8.9 MB

Artful

Artful is a free and simple image editor that creates clean, beautiful, and unique images for you to share with the world. Users can purchase additional premium filter packages like: 101 Masks - $0.99 or 101 + 20 Double Exposures - $1.99.

 • rating 4.17722
 • size 93.2 MB

Photo Editor - The Best Photo Editor With Many Free InstaEffect And InstaSize And InstaTex

About: Photo Editor is a fun and simple way to make beautiful photos in seconds. Use professionally designed filters, creative stickers and frames, touch-up tools and more to create and share amazing pics Features: enhance with Hi-Def, Scenery, Food, Portrait, and Night Stylize with over 100 free and purchasable filters Get creative with stunning stickers, frames and overlays Touch-up selfies with redeye and blemish removal Boost smile wattage with teeth whitening Selectively remove and replace color with Splash Add drama with Sharpness Draw, add text and create your own memes Crop, rotate, and straighten your photos Draw attention to the subject of your photo with Focus or Vignette Modify brightness, contrast, highlights and shadows Adjust saturation, warmth, tint and fade Share photos to Instagram, Twitter or Facebook

 • size 12.5 MB

More Information About alternatives

TvMAK.Com -SHQIP TV

Ky aplikacion ju mundeson te shikoni kanale shqip ne iPhone/iPad. Aplikacioni eshte LEGAL dhe te gjitha Kanalet procesohen ne serverat tone dhe jane stabile, me kualitet te larte dhe pa nderprerje. TvMAK.Com)

 • size 22.3 MB
 • version 6

Shkabaj

Aplikacioni Shkabaj ju mundson t: Dgjoni top radiot shqiptare nga Kosova, Shqipria, Maqedonia, dhe vende tjera Shikoni mijra video on-demand Lexoni, dgjoni, apo shikoni lajmet dhe ndani ato me miqt tuaj Informohuni me motin nga t gjitha qytetet shqiptare Lexoni Horoskopin E shum t tjera Plqeni Shkabaj? Na vlersoni n App Store. If you have questions or suggestions, please share them with us at [email protected] Dont forget to : Share this app with your friends Like us on Facebook: www.facebook.com/shkabaj Follow us on Twitter: www.twitter.com/shkabaj

 • size 24.6 MB
 • version 4.3

Top Channel

Merrni te rejat me te fundit, te gjitha informacionet e dites dhe programet e Top Channel, ne telefonin tuaj

 • size 9.5 MB
 • version 3.2

Magazine Shqip

Aplikacioni Magazina Shqip ju jep mundesine te jeni ne kontakt gjate gjithe kohes me te rejat nga vendi dhe bota duke perdorur si burim informacioni (RSS e tyre) agjensi lajmesh te konsoliduara ne tregun e mediave ne Shqiperi dhe Kosove. Qendro i informuar per gjithcka qe ndodh ne trevat Shqiptare me lajmet me te fundit nga kategori te ndryshme.

 • size 17.6 MB
 • version 1.1.42

My ikub

My ikub sht nj aplikacion i thjesht q sjell gjith informacionin e portalit ikub.al n telefonin tuaj. Me an t tij ju keni mundsi t informoheni mbi lajmet m t fundit nga vendi dhe bota, showbizi dhe cdo fush tjetr e jets. Mund t krkoni pr biznese t ndryshme, oferta pune, shrbime apo shitje-blerje: prona, elektronike, objekte.

 • size 21.7 MB
 • version 4.2.0

iThenie Lite

Thnie sht aplikacion ku mund t gjeni thniet m t bukura dhe m kuptimplot nga gjith bota dhe nga te gjitha kohrat dhe thniet m te bukura shqipe nga autor dhe thnie te vjetra t popullit. Ky Aplikacion ofron nj mundsi te gjr shperndarjesh dhe lidhjesh me dhe Aplikacionet t tjera sic jane,Facebook, Twitter dhe Instagram, thnien q ju e preferoni mund te shprndani n shum rrjete sociale.

 • size 5.7 MB
 • version 3.1

Voto 2017

Voto 2017 eshte aplikacioni me i ri per Smart Phone dhe tablet qe KQZ sjell per qytetaret shqiptare me qellim edukimin dhe monitorimin e mbarevajtjes se procesit zgjedhor. Gjithcka nevojitet eshte nje telefon cellular smart me lidhje ne internet. Ky aplikacion u be i mundur fale mbeshtetjes se Keshillit te Evropes nepermjet programit Ndergjegjesimi i votuesve per here te pare.

 • size 24.7 MB
 • version 1.1

UET LMS

Nepermjet ketij aplikacioni, ju si student apo pedagog prane Universitetit Europian te Tiranes keni nje mundesi te thjeshtezuar per aksesimin e platformes UET LMS.Nepermjet ketij aplikacioni, ju mund te:- Aksesoni literaturen e cdo lende, madje edhe pasi kaloni offline- Merrni njoftime te menjehershme te mesazheve dhe evente te tjera- Gjeni dhe kontaktoni studentet e tjere qe ndjekin lenden tuaj- Ngarkoni imazhe, audio, video dhe fotografi te tjera nga pajisja juaj celular- Ndiqni progresin tuaj, detyrat dhe te shfletoni planet tuaja te te mesuarit- Shikoni piket e marra dhe funksione te tjera ne vazhdim

 • size 80.9 MB
 • version 1.0.5

Riinvest Institute

Aplikacioni i Institutit Riinvest, ju mundson t keni qasje t leht n lajmet dhe publikimet e fundit, platformn e t dhnave, dhe kalkulatorve financiar dhe t tjer, n telefonin apo tabletin tuaj. Aplikacioni shkarkohet falas. Prmes kalkulatorve, ju mund t kalkuloni:- Pagn bruto/neto- Kredin bankare- Kursimet pensionale- Faturn e energjis elektrike- Faturn e ujit dhe kanalizimit- Shpenzimet e doganimit t veturs- Shpenzimet e veturs pr 1 vit- Shpenzimet e udhtimit me vetur- Shprndarjen e kontributit tuaj tatimor n buxhetin e Kosovs- Kursin e kmbimit

 • size 23.2 MB
 • version 1.2

Baboon - Food Delivery

Baboon u ofron prdoruesve menut e restoranteve m t mir n Tiran e n Shqipri n shrbimin taksi. Eksperienca e porositjes online jo vetm q lehtson zgjedhjen tuaj, por ju jep mundsin t provoni shijet e kuzhinave t ndryshme vendase dhe t huaja. Shfleto filma me titra shqipS shpejti do jet e disponueshme porositja e ushqimit me aplikacion n Durrs, Shkodr, Vlor dhe Kosove.

 • size 71.1 MB
 • version 2.0.5